בלונים

בלון 4 יו > בלונים > מגנטים לאירועים

מגנטים לאירועיםמגנטים לאירועים - הנצחת הרגע על גבי תמונת מגנט
חדש!!! מגנטים למינציה- מגנטים ברמה אחרת שלא הכרתם תמונה איכותית חובה לכל אירוע

מחפשים דרך מקורית לפרסם את עצמכם? מתנה ייחודית לאורחים באירוע? צוות בלון 4 יו ישמח להפיק עבורכם מגנטים בבחירה אישית. כל מגנט מבית בלון 4 יו הוא ייחודי, ומותאם לצרכי הלקוח. המגנטים שלנו נעים בין סוגים רבים, ביניהם מגנטים לחתונה, מגנטים לאירועים או כרטיסי ביקור מגנטיים לבחירתכם. היכנסו לקטלוג המגנטים שלנו ותתרשמו מהמבחר העצום.

מגנטים הם אחת הדרכים המקוריות ביותר לפרסום העסק שלנו, או לשמש תזכורת לאירוע שלנו. מגנט על המקרר בעיצוב מקורי הוא הדרך הטובה ביותר להשאיר את פרטי ההתקשרות שלנו מול העיניים של הלקוחות.
כיום בעלי עסק מבינים שמגנטים מחזיקים מעמד זמן רב יותר. בניגוד לניירות, מגנטים לא הולכים לאיבוד ונוטים להישאר במקום אחד, מה שמגביר את הסבירות שיצרו אתכם קשר בהמשך. כמו כן מגנטים תורמים לאיכות הסביבה, משום שהם לא גוררים בזבוז של נייר מיותר. לכן השימוש במגנטים הוא הדרך היעילה לפרסום עסק.

צוות בלון 4 יו בנוסף לבלונים המשדרגים כל אירוע, יציע לך כל סוג מגנטים לבחירתך. בין המגנטים שלנו:
מגנטים לאירועים – מגנטים לאירועים יכולים להיווצר במקום האירוע עצמו. באמצעות צלם ומכונת דפוס קטנה שיסתובבו בין האורחים וידפיסו על מגנטים כבר במקום. לכן מגנטים לאירועים יכולים להיות מתנה מקורית לאורחים, בזמן האירוע, לפניו או לאחריו. בבלון 4 יו, המגנטים כל כך מרשימים שהם הופכים לאירוע בפני עצמו! צרו קשר ותשמעו כיצד מגנטים לאירועים הם התשובה שלכם.

דוגמאותהדפסת מגנטים- הדפסת מגנטים, בין אם זה עבור מטרות שיווק, מתנה, או הזמנה, ברכות שנה טובה ומה לא, הן אחת הדרכים המקוריות להעלות חיוך על פניו של המקבל. הדפסת מגנטים יכולה להיעשות עם כל תמונה. אנחנו בבלון 4 יו מפיקים עבורך את תהליך ההדפסה על מגנטים. רק תבחר. צור קשר ותשמע כיצד הדפסה על מגנטים היא הפיתרון עבורך.

כרטיסים מגנטיים- כרטיסים מגנטיים, ובכללותם כרטיסי ביקור מגנטיים, הם דרך קלה ויעילה לפרסום העסק שלך, הרבה אחרי שאתה מחלק את המגנט ללקוח. כיצד? על ידי יצירת כרטיסי ביקור מגנטיים שאנשים יתגאו לשים על המקרר שלהם. כרטיסים מגנטיים במקרה הזה הופכים למעין פרסומת קבועה בבית הלקוח. כשהוא צריך איש מקצוע כמוך הוא יפנה אל המקרר, ויראה כרטיס ביקור מגנטי עם הפרטים שלך עליו. ברור שהוא יפנה ישר אליך, למה לחפש כשהתשובה נמצאת מתחת לאף? כרטיסי ביקור מגנטיים הם הדרך שלך להצלחה. אנחנו בבלון 4 יו נשמח להפיק עבורך כרטיסים מגנטיים מסוגים שונים. רק צור קשר ותשמע כיצד.

מגנטים לחתונה- גם בתחום של חתונות, מגנטים הפכו לפופולאריים ותשובה מקורית ויעילה לבעיות שונות. יש לכם הזמנה כבדה לחתונה שלא ניתן לשים על המקרר? מגנטים לאירועים בעיצוב מקורי ותאריך יזכירו לאורחים שלכם ויעלו חיוך על פניהם. מחפשים מתנה מקורית לאורחים בזמן האירוע? מגנטים לחתונה יופקו "על המקום" ויתנו לאורחים שלכם מגנט עם תמונה שלהם ללכת איתו כמזכרת הביתה. רוצים לשלוח כרטיס תודה? מגנטים לחתונה עם תמונות האורחים או החתן והכלה יופקו במיוחד עבורכם, ותוכלו לשלוח אותם עם פתקי התודה לאורחים. לנו בבלון 4 יו יש את כל הפתרונות עבורכם! רק צרו קשר ותשמעו כיצד מגנטים לחתונה ישדרגו לכם את אירוע השמחה המיוחד שלכם.


מגנטים לאירועים
צילום וידאו ותמונות
בלונים
משלוחי בלונים
בלונים לעיצוב החדר
גלריית תמונות
בלונים לברית
בלונים לבריתה
זיקוקים
קרח יבש
בלונים לאירועים עסקיים
בלונים לאירועים פרטיים
מאמרי בלונים
פירוטכניקה
בלונים לחתונה
בועות סבון
מכונת שלג
קונפטי
בלונים להצעות נישואין
בלונים לבר מצווה
בלונים לבת מצווה
בלונים להשקת מוצרים
בלונים לפאבים ומועדונים
בלונים לכנסים ותערוכות
צור קשר
מפת אתר
כל הזכויות שמורות בלון 4 יו - מגנטים לאירועים - בלונים לאירועים - 2009