בלונים ואירועים עסקיים

בלונים ואירועים עסקיים

חברות וארגונים שונים יוזמים אירועים עסקיים לסוגיהם השונים. לכל אירוע שנבחר להתקיים ישנם מאפיינים והוויה שונה בהתאם למה שהארגון מעוניין להעביר. הארגון יכול ליצור אירועים עסקיים שיהיו מיועדים ללקוחות חיצוניים של החברה והוא יכול להפיק אירועים עסקיים לעובדי הארגון בלבד. קיימת חשיבות רבה לעיצוב החלל שבו מתקיים האירוע. במסגרת עיצוב החלל נעשה שימוש בבלונים על מנת ליצור אפקט שהוא גם אסתטי וגם בעל מסר שיווקי. במידה והחברה יוצרת אירוע עסקי שבו היא מביאה לקוחות חיצוניים, יהיה שימוש בעיצוב בלונים באירוע שאופיו אסתטי ומסודר. הבלונים ישמשו כמסגרת לתכנים השיווקים שקיימים באירוע שהפיק הארגון. אם ישנם דוכני הסברה עם נציגים ללקוחות שמגיעים לאירוע, ניתן לקשט את הדוכנים מסביב בבלונים. ניתן לעשות שימוש אחיד בצבע שלהם, על מנת ליצור מראה רשמי ומסודר של כל החלל עצמו ולשוות לאירוע אפקט של רצינות ומחויבות לעסק. חברת בלון פור יו מספקת כמובן את כל השירותים הללו.

במידה והאירוע העסקי של הארגון מיועד לעובדי החברה, סידור הבלונים יהיה שונה בהתאם לאופי האירוע. לדוגמא, באירוע עסקי שבא לייצג בפני העובדים את יעדי החברה של השנה החולפת ואת היעדים של השנה הבאה, ניתן לעצב את חלל האירוע בבלונים על פי צורות שונות של מספרים שמעידים על שלבי היעדים. כמו כן, ניתן להוסיף אותם בצבע או צורה של לוגו החברה.

באירועים של ימי כיף לעובדים, שאינם בהכרח עסקיים באופיים אלא נועדו יותר לשרת את העובדים של הארגון ולהיטיב עמם, סידור הבלונים יהיה באופיו חגיגי יותר, צבעוני מאד ומפוזר על פני כל החלל שבו מתקיים האירוע. המטרה המרכזית היא לגבש את העובדים יחדיו וכן ליצור הזדהות וקירוב שלהם עם הארגון עצמו ומנהליו. סידור בלונים ייחודי ומשוחרר ייצור את האפקט הפסיכולוגי של תחושת חופש.

האופציה של שימוש בבלונים באירועים עסקיים היא רבה ומגוונת על פני כל החלל שבו מתקיים האירוע. ניתן לעצבם שיהיו מותאמים כשערים לכניסה לאירוע, בלונים בסידורי השולחנות עצמם (במידה וקיימים שולחנות לאורחי האירוע מלכתחילה ולא מדובר בחלל פתוח לחלוטין) וכן סידור בלונים על החלונות או קירות החלל. סידור ועיצובם בחלל תלויה ברצונם של מארגני האירוע ובכמות ההשקעה הכספית עבור סידור הבלונים בחלל עצמו. בסופו של דבר, המטרה המרכזית באירועים עסקיים היא לחדד את האפקט השיווקי או החברתי שהארגון מנסה להחדיר ללקוחות ולעובדים.