בלונים והדפסים על בלונים

בלונים והדפסים

אם בעבר בלונים היו פשוטים למראה וקונבנציונאליים, הרי שהיום הם בעלי צורה מתוחכמת ומגוונת הרבה יותר. מעבר לעובדה שהם מעוצבים בצורות רבות ושונות, הם גם בעלי הדפסים שונים ומשונים.

בעבר היה נהוג לייצר בלונים רגילים, בעלי צבע אחיד או מספר צבעים. עם השנים, ככל שהאירועים השתכללו והפכו להיות גרנדיוזיים ומרשימים יותר, כך גם החלה להתפתח תופעת ההדפסים עליהם.

הרשת העסקית והחברתית של עיצוב בלונים בהתאם לסוגי האירועים השוני התפתחה אף היא ונוצר צורך בהתאם לבקשות המזמינים, שעל הבלונים יופיעו הדפסים מיוחדים המזכירים את ייחודו וחשיבותו של האירוע.

מכיוון שקיימים סוגים שונים של אירועים שבהם מתבצע סידור שונה של בלונים, כך גם ההדפסים המופיעים עליהם יהיו שונים, בהתאם לבקשה של הלקוח.

באירועים שבהם נערכת חגיגה כלשהי לבן משפחה (ברית, יום הולדת וכו') נהוג ליצור הדפסים על הבלונים שיהיו מאופיינים בציון שמו של בעל האירוע והתאריך שבו מתקיים האירוע. כמו כן, הם יהיו בעלי הדפסים עם ברכות כגון: מזל טוב, יום הולדת שמח וכו'.

במידה ומדובר באירוע ממלכתי יותר או באירוע בעל קונוטציה עסקית או רשמית, גם כאן ההדפסים לבלונים יהיו על פי בקשת הלקוח וסביר מאד להניח שיתבקשו להיות רשמיים ובעלי “סלוגן”. למשל: באירוע שאותו ארגנה חברה עסקית מסוימת לעובדיה, יש להניח כי החברה תזמין בלונים עם הדפסים המציינים את שם החברה בלבד בלוגו או עיצוב רשמי ומיוחד וכן את התאריך שבו נערך האירוע. אצל חברה שעוסקת בתחום המחשבים ועורכת יום כיף לעובדים שלה בפארק מים. ההדפס יהיה: שם החברה, תאריך האירוע ומיקום האירוע.

הדפסים על בלונים לאירועים, לא מתבקשים רק לציון אירוע פנימי של ארגון או אירוע פרטי של משפחה. חברות עסקיות רבות מזמינות בלונים עם הדפסים מיוחדים לצורך שיווק עצמי של אירוע עסקי או חברתי כלשהו שמקיימת החברה, על מנת לפרסם את השם שלה. במקרים רבים החברה תארגן אירועים על מנת להציג מוצר מסוים שלה, אותו היא מבקשת להביא לידיעת הציבור. במקרה כזה, החברה שמפרסמת את האירוע תבקש לרוב סידור מיוחד של בלונים שעליהם יופיע הדפס עם לוגו של החברה, סוג האירוע או שמו של המוצר אותו היא מעוניינת לשווק.

אנו בחברת בלון פור יו נכונים לספק שירותי הדפסה על בלונים לכל סוגי האירועים.