בלונים לאירועים – בחירת חברה

בלונים לאירועים – איך בוחרים חברה

אתם מארגנים אירוע: חתונה, בר מצווה, בת מצווה, ברית, בריתה או כל אירוע חגיגי אחר ומחליטים לעצב את האירוע בבלונים. זה השלב בו אתם נדרשים לבחור את החברה שתספק לכם את הבלונים ותעצב לכם את האירוע כולו, בין אם מדובר בבלונים המיועדים לשלב קבלת הפנים, לפנים אולם, גן אירועים, לעיצוב השולחנות, הפתעה לאורחים בחניה או כל שימוש אחר מוסיף חן וצבע לאירוע. אז איך עושים את הבחירה המוצלחת ביותר, כזו שתשאיר את האורחים עם רשמים טובים מעיצוב האירוע? לצורך כך ריכזנו עבורכם מספר טיפים שיוכלו לסייע לכם בשלב בחירת החברה שתעצב לכם את האירוע באמצעות בלונים

חברה מנוסה ובעלת מוניטין

מומלץ לבחור חברה בעלת וותק וניסיון בתחום, שיש לה מוניטין ומוכרת בתחום האירועים. לא כדאי לבחור בחברה אנונימית חדשה, שלא ידוע לכם על אירועים שעיצבה ואין לכם יכולת ממשית להתרשם מביצועיה או שאתם הפיילוט או אחת ההתנסויות הראשונות שלה בתחום . תוכלו לאתר חברה העונה על הדרישות באמצעות ספקים אחרים שאתם שוכרים את שירותיהם באירוע. אנשי מקצוע בתחום, כמו למשל תקליטן, צלם, מנהל האירוע מטעם המקום בו הוא מתקיים, לרוב מכירים ויכולים להמליץ על חברות בתחום.

המלצות מחברים

נסו להיזכר באירועים שנכחתם בהם והתרשמתם לחיוב מהעיצוב של המקום באמצעות בלונים. מומלץ גם לבדוק אצל חברים, מכרים או משפחה לגבי היכרות שלהם עם ספק ומעצב בלונים לאירועים. תמיד כדאי להגיע לנותן שירות שהומלץ עליו- כך הסיכויים שתזכו להתייחסות ראויה ואולי גם להנחה במחיר מאחר והשם הטוב שלו הוא על הפרק. במידה והחלטתם ללכת על חברה ללא המלצות קודמות, מומלץ לחפש המלצות ברשת (לא באתר החברה).

פגישה פנים אל פנים

מומלץ ליזום פגישה מסודרת עם החרה שתעצב לכם את האירוע בבלונים, במהלכה תוכלו להתרשם ממגוון העיצובים פרי עבודתם. לפגישה חשוב להגיע מצוידים עם כל השאלות הרלוונטיות, החל מסוגי הבלונים, אילו עיצובים יתאימו לאירוע הספציפי שלכם, מה השירות כולל, עמידה זמנים וכדומה. אל תתביישו לשאול את כל השאלות שיש לכם, לרבות אילו שנראות מובן מאליהן. חשוב שיהיה לכם את כל המידע הנדרש ושכל הפרטים שתסגרו ביניכם יהיו מתועדים בהסכם השכרת השירות, כך שתהיו מסונכרנים ביניכם לגבי העיצוב הנבחר, העלויות, תנאי ביטול השירות וכן הלאה.

מחירים

לא כדאי להתפשר על איכות החברה או המוצר בגלל רצון לחסוך בעלויות. מומלץ לבחור חברה שמציעה את השירות שלה במחיר ממוצע וסביר. במידה והמחיר הינו נמוך משמעותית בהשוואה לספקים אחרים בתחום, מומלץ לבדוק מה הסיבה לכך. יתכן שהם אינם כוללים משהו שהוא מובן מאיליו שייכלל. לפעמים מה שזול יכול לעלות לכם בסופו של דבר ביוקר. חשוב לבחור את העיצוב המתאים ביותר ולא להתפשר בגלל המחיר. לעיצוב המקום יש השפעה ניכרת על ההתרשמות הכללית מהאירוע וחבל להסתפק במשהו שהוא פחות ממושלם.