בלונים לאירועים מכל הסוגים

בלונים לאירועים מכל הסוגים

בלונים הם דרך נהדרת לעצב כל אירוע מכל סוג שהוא, כולל אירועים פרטיים כמו חתונה, בר, בריתה, בר מצווה, בת מצווה וכל שמחה משפחתית אחרת וגם אירועים עסקיים, כולל אירועי חברה, השקת מוצרים, כנסים ותערוכות, פאבים ומועדונים וכן הלאה. העיצובים שניתנים באמצעות בלונים הינם מגוונים, כאשר השמים הם הגבול וכל עיצוב נראה ייחודי ושונה מאירוע לאירוע ומתואם לאופי האירוע, לסגנון שלו ולטעם האישי של המארגנים.

בלונים לאירועים פרטיים

כשבאים לעצב אולם אירועים או גן אירועים, בו מתקיים האירוע, ניתן לבחור את העיצוב המתאים ביותר שירשים את האורחים, ישדרג את החזות של המקום ויתרום לצבעוניות לייחודיות של האירוע. אפשרויות העיצוב הינן בלתי מוגבלות, כאשר ניתן לבחור סידורי בלונים מעוצבים לשולחנות, שישתלבו נהדר עם צבעי המפיות והמפות שנבחרו, לעצב את רחבת הריקודים סביב הרוקדים או את התקרה במגוון עיצובים ומגוון צבעים. את הכניסה למקום ניתן לעצב באמצעות זרי בלונים, מעמדי בלונים או שערי בלונים מעל ראשיהם של הנכנסים למקום. בנוסף, ניתן לבחור קישוטים מבלונים בהתאם לסוג האירוע, למשל שלטים של שמות ומספרים (למשל המספר 13 לאירוע בר מצווה או 12 לאירוע בר מצווה), בלונים בצורת בקבוק תינוק או מוצץ באירוע ברית או בריתה, עיצוב הכולל את שם בעל השמחה וכן הלאה. האפשרויות הינן אינסופיות וניתן לבחור את העיצוב המתאים בהתאם לתקציב הקיים.

בלונים לאירועים עסקיים

אירועים עסקיים כמו אירועי חברה, כנסים, השקת מוצרים ועוד מומלץ לעצב באמצעות בלונים במגוון סגנונות ואפשרויות. קהל הלקוחות הקבוע של בלון 4 יו כולל חברות עסקיות גדולות ומוכרות במשק, הבוחרות בעיצובי בלונים כדי לשדרג את האירוע והמקום. קהל הלקוחות מכיר ונהנה מהשירות הניתן על ידי החברה וסומך בעיניים עצומות שהעיצובים יאפשרו שדרוג משמעותי של חזות המקום בו נערך האירוע, תוך קבלת שירות מהיר, מקצועי ואיכותי. מבחינת אפשרויות העיצוב, ניתן לבחור בסידורים מרשימים באולמות תצוגה או באלם או גן אירועים, בו מתקיים האירוע. את הכניסה למקום לעצב באמצעות שער מרהיב בכניסה שיקבל את האורחים בצבעוניות ובחן. אפשרות נוספת היא לעצב לוגו חברה באמצעות בלונים או לבחור עיצוב וסידורים בשולחנות כדי להוסיף צבע וייחודיות. את המשתתפים באירועים ניתן להפתיע באמצעות בלונים שיחכו להם בחניה של המקום ויוצמדו לרכבים, הכוללים אמרת תודה על שהשתתפו ונטלו חלק באירוע או /ו מאוירים עם הלוגו של החברה, לאפשר תחושת שייכות חברתית. האפשרות מגוונות ומאפשרות עיצוב ססגוני, צבעוני, מעודן ואלגנטי, מרשים, מפואר או פשוט מלא חן. כך שיוכלו להתאים לכל חברה, לכל סוג אירוע ולכל צורך.