בלונים לעיצוב חתונה

בלונים לעיצוב חתונה

בלונים הם אפשרות מצוינת לעצב חתונה בדרכים מגוונות ובלתי מוגבלות, כאשר השמים הם הגבול והכל בהתאם לטעם האישי ולאופי האירוע. עיצוב חתונות באמצעות בלונים הוא שונה מעיצוב אירועים אחרים כאשר מדובר בעיצוב אלגנטי ומעודן, כיאה לחתונות. ריכזנו עבורכם רעיונות לעיצוב חתונה באמצעות בלוני הליום ואוויר:

קישוט המקום
מומלץ להוסיף חן וצבע לאולם האירועים או לגן, בו מתקיימת החתונה באמצעות מעמדי בלונים שהמבנה שלהם הוא בסיס ומוט מרכזי שיוצא ממרכז הבסיס עליו שזורים בלונים ובחלקו העליון ניתן להציב בלון ענק. אפשר גם להעמיד בלוני הליום שקשורים לסרט ועל בסיסם מציבים משקולות מעוצבות. את תקרת האולם ניתן לעצב על ידי שזירת שרשראות בצורה ספיראלית או כחלופה, לבחור כדורים משולבים בבדים וסרטים שתולים אותם מהתקרה כלפי מטה. את רחבת הריקודים אפשר להעשיר באמצעות רשת בלונים תלויה במרכזה ובאמצעות משיכה של חוט מרכזי ברשת, לאפשר לכל הבלונים לצנוח על הרוקדים ברחבה.

קישוט הכניסה
אפשר להעמיד מעמדי בלונים משולבים בסרטים או בדים בכניסה למקום במתחם מסדרון ארוך או בלובי הכניסה או לבחור לקשט את הכניסה בעזרת זר שמכיל עשרות בלוני הליום שקושרים אותם לסרטים ושוזרים אותם באופן מדורג, כשהבסיס שלהם עטוף בבד לצורך לאחיזת הזר. את פתח הכניסה מרשים לעצב באמצעות שער בצורת לב או בבלוני הליום בצבע לבן ולהציב מספר שערים המוצבים אחד אחרי השני במרחק מספר מטרים אחד מהשני ומאפשרים ליצור תחושה של הליכה בתוך מנהרת בלונים.

עיצוב החופה
מומלץ לעצב את החופה כך שתהיה בנויה ממספר מעמדים שיוצבו בבמת הטקס וייצרו ריבוע שחלקו העליון יהיה מורכב מבלוני אוויר או הליום. השדרה המובילה לחופה יכולה להיות מעוצבת, כך שהכניסה לחופה תהיה מרשימה.

קישוט השולחנות
שולחנות ללא עיצוב מיוחד יכולים להיות חיוורים וללא חן, כך שחשוב לעצב אותם ואחת האפשרויות היא באמצעות קישוטים בצורת כדור בלונים או בלוני הליום שיוצאים ממרכז השולחן ונותנים תחושה חגיגית. אפשר להציב גם מעמד בלונים מסוגנן המתאים לקישוט השולחן.

הפרחת בלונים
אפשר ליצור אטרקציה מרשימה באירוע באמצעות הפרחת בלוני הליום במעמד שבירת הכוס בחופה. ניתן לשתף את האורחים ולהפוך אותם לאקטיביים ולחלק להם בלונים להפריח בעצמם במעמד זה.

בלונים לרכבים
אפשר לתת מתנה חביבה ומעלה חיוך לאורחים בחתונה ולתלות בלונים על רכבים בחניה. כשייצאו מהאירוע לכיוון הרכבים, המתנה תשמח ותשאיר טעם טוב בפה לאחר האירוע. יש אפשרות לבחור בלון בצורת לב או להדפיס עליהם את שמות החתן והכלה.