מאמרים

בלונים לעיצוב אירועים

הכנות לאירוע משמח יוצרות התרגשות רבה ומושכות את מלוא תשומת ליבנו בתקופה שלפני האירוע.
משאבים רבים נדרשים בהכנות והרבה מאד פרטים קטנים לתאם .
משלב בחירת אולמות אירועים, בחירת תקליטן, בחירת קייטרינג וצלם, ועד שלב בחירת עיצוב האירוע.

עיצוב בלונים לבר מצווה/בת מצווה

יש נערים שחוגגים בר מצווה או נערות שחוגגות בת מצווה, שיעדיפו לקבל מהוריהם טיול לחו"ל מתנה, בהגיעם לגיל מצוות. אך יש כאלו שמעוניינים לוותר על כך ולהפיק אירוע בקרב המשפחה הקרובה. קיים מרכיב חשוב בכל אירוע בר או בת מצווה שלא יכול להיות מושלם בלעדיו. מדובר בקישוט המרכזי והחשוב ביותר שמאפשר יצירת אוירה חגיגית, מיוחדת ושמחה באירוע.

שימוש בבלונים לעיצוב אירועים

בלונים הם אביזר שבראש ובראשונה מיועד לקישוט ועיצוב חללי אירועים שונים שנבחרו. בין האירועים שבהם נעשה שימוש בקישוט בלונים ניתן למצוא: ימי הולדת לילדים, ימי הולדת סמליים וחגיגיים (יום הולדת 50 וכו') חתונה, שמחה משפחתית (ברית מילה, בר מצווה, ברית ועוד) וכן אירועים מסוגים אחרים כגון: חתונת זהב, ערב הוקרה לאדם בארגון כלשהו, ערב הוקרה לאנשים מסוימים בארגון, מסיבות פרטיות, מסיבות רווקות ועוד. עיצוב הבלונים מתנהל על פני פי סוג ואופי האירוע שמתקיים במקום. הוא מותאם ומעוצב גם לשם כך שיתאים לתיעוד של האירוע לצרכים עתידיים.

בלונים והדפסים על בלונים

אם בעבר בלונים היו פשוטים למראה וקונבנציונאליים, הרי שהיום הם בעלי צורה מתוחכמת ומגוונת הרבה יותר. מעבר לעובדה שהם מעוצבים בצורות רבות ושונות, הם גם בעלי הדפסים שונים ומשונים.

בלונים ואירועים עסקיים

חברות וארגונים שונים יוזמים אירועים עסקיים לסוגיהם השונים. לכל אירוע שנבחר להתקיים ישנם מאפיינים והוויה שונה בהתאם למה שהארגון מעוניין להעביר. הארגון יכול ליצור אירועים עסקיים שיהיו מיועדים ללקוחות חיצוניים של החברה והוא יכול להפיק אירועים עסקיים לעובדי הארגון בלבד. קיימת חשיבות רבה לעיצוב החלל שבו מתקיים האירוע. במסגרת עיצוב החלל נעשה שימוש בבלונים על מנת ליצור אפקט שהוא גם אסתטי וגם בעל מסר שיווקי. במידה והחברה יוצרת אירוע עסקי שבו היא מביאה לקוחות חיצוניים, יהיה שימוש בעיצוב בלונים באירוע שאופיו אסתטי ומסודר. הבלונים ישמשו כמסגרת לתכנים השיווקים שקיימים באירוע שהפיק הארגון.

60 שניות על ייצור בלונים

בלונים מאוד נפוצים לצורך משחק, עיצוב וקישוט אירועים מסוגים שונים, החל מאירועים פרטיים כמו חתונות ובריתות ועד אירועים עסקיים כמו אירועי חברה וכנסים. השאלה היא מה אנחנו בעצם יודעים על בלונים ואיך מייצרים אותם.

בלונים לעיצוב חתונה

בלונים הם אפשרות מצוינת לעצב חתונה בדרכים מגוונות ובלתי מוגבלות, כאשר השמים הם הגבול והכל בהתאם לטעם האישי ולאופי האירוע. עיצוב חתונות באמצעות בלונים הוא שונה מעיצוב אירועים אחרים כאשר מדובר בעיצוב אלגנטי ומעודן, כיאה לחתונות. ריכזנו עבורכם רעיונות לעיצוב חתונה באמצעות בלוני הליום ואוויר.

הדפסת בלונים – איך עושים את זה

בלונים מודפסים מרשימים, צבעוניים ומוסיפים חן לכל אירוע, בין אם ליום הולדת, אירוע פרטי ועד אירועים עסקיים- כולל הדפסת לוגו חברה, הדפסות על בלונים נעשות באמצעות הדפסת בלונים בדפוס אופסט או הדפסת בלונים בדפוס משי. להלן מעט מידע לגבי השיטות והשוני ביניהן.

עיצובי בלונים – מגוון האפשרויות

אפשרויות העיצוב עם בלונים הם מגוונות ומתאימות לכל אירוע, החל מאירועים פרטיים כמו חתונות, בר מצווה, בת מצווה, ברית, בריתה ואירועים עסקיים כמו כנסים, אירועי חברה ועוד אירועים חגיגיים אחרים.

בלונים לאירועים – בחירת חברה

אתם מארגנים אירוע: חתונה, בר מצווה, בת מצווה, ברית, בריתה או כל אירוע חגיגי אחר ומחליטים לעצב את האירוע בבלונים. זה השלב בו אתם נדרשים לבחור את החברה שתספק לכם את הבלונים ותעצב לכם את האירוע כולו, בין אם מדובר בבלונים המיועדים לשלב קבלת הפנים, לפנים אולם, גן אירועים, לעיצוב השולחנות, הפתעה לאורחים בחניה או כל שימוש אחר מוסיף חן וצבע לאירוע.

בלונים לאירועים מכל הסוגים

בלונים הם דרך נהדרת לעצב כל אירוע מכל סוג שהוא, כולל אירועים פרטיים כמו חתונה, בר, בריתה, בר מצווה, בת מצווה וכל שמחה משפחתית אחרת וגם אירועים עסקיים, כולל אירועי חברה, השקת מוצרים, כנסים ותערוכות, פאבים ומועדונים וכן הלאה.