עיצובי בלונים – מגוון האפשרויות

עיצובי בלונים- מגוון האפשרויות

אפשרויות העיצוב עם בלונים הם מגוונות ומתאימות לכל אירוע, החל מאירועים פרטיים כמו חתונות, בר מצווה, בת מצווה, ברית, בריתה ואירועים עסקיים כמו כנסים, אירועי חברה ועוד אירועים חגיגיים אחרים. קבלו רעיונות לעיצובים נפוצים:

שער כניסה מבלונים

ניתן להכניס שערים מרשימים לבלונים במגוון שילובי צבעים. כשמדובר באירוע מעודן כמו חתונה אז מומלץ שהשער יהיה בצבע לבן כולו או לבן ומשולב עם מעט בלונים כסופים בשביל הגיוון. כאשר מדובר באירוע כמו בר מצווה, אפשר לבחור שער כניסה בצבעי כחול לבן או שער בצורת המספר 13 או 12. שער מבלונים מוסיף משמעותית לכניסה לאירוע, אילו הפנים של האולם ומשאירים רושם חגיגי ומיוחד.

עיצוב שולחנות

עיצוב שולחנות באמצעות בלונים יכול להוסיף צבעוניות ולשנות לגמרי את כל חזות השולחן ואת מראה האולם עצמו. הוספת זר, כל אחד בצבע אחר בהתאם לטעם האישי, סוג האירוע, צבעי המפות, מפיות. ניתן גם לבחור לתלות במרכז כל שולחן בלון עם קונספט: בצורת מוצץ לאירוע ברית או בריתה, סידור בצורת מספר 12 או 13 לבר מצווה/ בת מצווה ועוד.

כתובות בלונים

אפשר לעצב את האירוע באמצעות כתובות מבלונים. למשל בבר מצווה אפשר לעצב סידור בצורת 12, או אם מדובר באירוע חברה שחוגגת שנים להיווסדה אז מעצבים את הכניסה בסידור צבעוני וססגוני בצורת גיל החברה. בכלל, באמצעות בלונים יש אפשרות ליצור איזה כיתובים שתירצו ובהתאם לצורך.

תקרת בלונים

יש אפשרות לבחור בעיצוב של קישוט התקרה של האולם כך שזרי בלונים צבעוניים בעיצובים שונים יצאו מהתקרה כלפי מטה. אפשרות אחרת היא לתלות רשת של בלונים בתקרת במת הריקודים הכוללת כמות נכבדת של בלונים צבעוניים שלאחר משיכת הרשת ופתיחתה, כל הבלונים יצנחו על ראשי האורחים ברחבת הריקודים.

עיצוב הרכבים

גם את רכבי האורחים אפשר לעצב בבלונים ולתלות בלון לכל רכב. בחירת הבלון תעשה בהתאם לסוג האירוע. לאירועים פרטיים אפשר לבחור בלון לבן עם כיתוב של שמות החתן והכלה, לבר מצווה כדאי לבחור בלון בצורת גיל החוגג, לבירתה או בריתה אפשר בלון בצורת מוצץ. אפשר להדפיס מספר מילות ברכה על הבלון- "תודה שבאתם" , תאריך האירוע והשמיים הם הגבול מבחינת האפשרויות הרבות.

לסיכום,

עיצוב אירוע בבלונים הוא מרכיב חשוב בכל אירוע, בין אם מדובר בעיצוב של הכניסה בבלונים, השולחנות, התקרה, הרכבים. הכל בהתאם לאופי האירוע ולטעם האישי של המארגנים.