עיצוב בלונים לבר מצווה/בת מצווה

עיצוב בלונים לבר מצווה/בת מצווה
יש נערים שחוגגים בר מצווה או נערות שחוגגות בת מצווה, שיעדיפו לקבל מהוריהם טיול לחו"ל מתנה, בהגיעם לגיל מצוות. אך יש כאלו שמעוניינים לוותר על כך ולהפיק אירוע בקרב המשפחה הקרובה. קיים מרכיב חשוב בכל אירוע בר או בת מצווה שלא יכול להיות מושלם בלעדיו. מדובר בקישוט המרכזי והחשוב ביותר שמאפשר יצירת אוירה חגיגית, מיוחדת ושמחה באירוע: בלונים.
הצורה שבה ייבחר עיצוב החגיגה באמצעותם קובע במידה רבה את הצלחת האירוע. החלל המעוצב באירוע משפיע פסיכולוגית על המארחים והאורחים בצורה משמעותית, וחלל שמעוצב בצורה מוצלחת, משפיע אף הוא על הצלחת האירוע כולו.

בלונים משמשים לקישוט שקל לתפעל אותו, הם גם תורמים לעיצוב החלל של גן האירועים או כל חלל אחר לצורך העניין, שבו נבחר להתקיים האירוע.
לשימוש בבלונים בחגיגת המצוות יש כמה יתרונות מרכזיים: הם אינם תופסים מקום רב בטרם נעשה בהם שימוש, העיצוב והתלייה שלהם נעשית בידי אנשי מקצוע מיומנים ומאפשרת יצירת מראה בעל רושם ועושר רב.
באמצעות הבלונים ניתן לעצב את הכניסה לחלל האירוע, השולחנות וכיסאות, התקרה, הקירות וכמעט כל חלק אפרורי או פנוי שקיים בחלל ודורש ליטוש ועיצוב.
בנוסף, גם התקרה יכולה להיות משופעת ומעוצבת בבלונים. הבלונים יכולים להיות בצורות שונות כמו מספר הגיל של חתן או כלת המצווה. בנוסף, הם יהיו בצבעים שונים ומגוונים, או לחלופין בצבעים אחידים שמסמלים את אופי החגיגה והוויה שאמורה להתקיים בה. למשל: כחולים ולבנים, צהובים וכתומים, אדומים וורודים ועוד.

חברת בלון 4 יו מאפשרת הגשמת חלומות על ידי עיצוב החלל שבו אמורה להתקיים חגיגת הבר מצווה או חגיגת הבת מצווה כיאה לסוג חגיגה שכזה.
בכל אירוע ישנה אספקת משלוחים של כמות בלונים נכבדת, בהתאם לדרישות ובקשות הלקוח. אנו מקשטים את האירוע בסוגים ובצבעים שונים של בלונים על פי בקשתכם, מעצבים את הבלונים על פי צורות מיוחדות ועושים כל שביכולתנו על מנת ליצור אירוע צבעוני, חגיגי ושמח.
על הבלונים יכולים להופיע הדפסים של תמונות ושמות חתן בר המצווה או כלת בת המצווה, או כתוביות שונות אחרות עם איחולי מזל טוב ותאריך החגיגה.
מעבר לכך, ממש כמו בחתונה, ישנה אפשרות לקישוט באמצעות בלונים מקומות שונים בחלל האירוע, או בעזרים נוספים שבם משתמשים לאירוע, כמו למשל: קישוט הרכב שעמו מגיעים חתן או כלת המצוות לאירוע, או קישוט השולחן שעליו תונח עוגת הבר או הבת מצווה.